Nadchodzi duże ocieplenie!

Po kolejnym w ostatnim czasie ochłodzeniu przyszedł czas na ponowny wzrost temperatury. Nadchodzące ocieplenie może być na tyle silne, że termometry wskażą temperatury lokalnie nawet powyżej 20 st.C!

Z każdym dniem temperatura coraz wyższa! Główna fala ciepła od poniedziałku

Obecny weekend jest już zauważalnie cieplejszy. Niedziela przyniesie temperaturę do około 15 st.C niemniej jednak momentu kulminacyjnego ocieplenia możemy spodziewać się wraz z początkiem nowego tygodnia.

W poniedziałek na terenie Wielkopolski termometry wskazywać będą temperaturę aż 18-20 st.C! Podobnie ma być w kolejnych dniach aż do końca tygodnia kiedy to temperatura lokalnie będzie mogła przekraczać 20 st.C. Bez wątpienia będą to najcieplejsze do tej pory dni w bieżącym roku. Ciepło będzie także w nocy. O przymrozkach możemy zapomnieć bowiem temperatura minimalna wynosić będzie od 6 st.C do 8 st.C.

Prognozowana temperatura powietrza na wysokości 2 metrów we wtorkowe południe

Przez cały tydzień możemy spodziewać się dużej porcji słońca bowiem dni będą praktycznie bezchmurne. Czy takie temperatury zostaną z nami na dłużej? Wiele wskazuje, że tak. Na chwilę obecną ochłodzenia nie widać.

Niestety takie temperatury mają także swoje mniej korzystne strony o których piszemy tutaj (klik!)

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x